«Металіст» вдома: жовто-сині зустрілися із вболівальниками у Харкові

У неділю, 14 червня, на полях дитячо-юнацької футбольної школи «Металіст» відбулася зустріч футболістів першої команди з уболівальниками. Захід пройшов у теплій дружній атмосфері та зібрав велику кількість гостей попри те, що з міркувань безпеки клуб не анонсував цю подію публічно.

Програма дня розпочалася з товариського матчу між командами «Металіст» та фанатів «Металіста» у форматі 8х8 (два тайми по 20 хвилин). 

У складі «Металіста» на поле вийшли Павло Плетньов, Даніель Вернаттус, Олександр Цвіренко, Даніїл Приходько, Кирило Дігтярь, Олексій Горяінов, Кирило Влага, Артем Гебел, Роман Андрєєв та Матвій Колотай. Обидві команди, як і належить подібному поєдинку, продемонстрували справжнє шоу та завершили матч з рахунком 5:5.


Протягом усього заходу для вболівальників проводилися розіграші подарунків від клубу. А після матчу всі охочі мали змогу отримати автографи від футболістів, зробити спільні фото та поспілкуватися з гравцями «Металіста».

Зазначимо, що ця зустріч команди з вболівальниками стала першою подією у такому форматі з листопада 2021 року.

Футбольний клуб «Металіст» дякує всім, хто розділив з нами це футбольне свято. До нових зустрічей, харків'яни!

IMG_4625_результат

IMG_4653_результат

IMG_4674_результат

IMG_4618_результат

IMG_4441_результат

IMG_4739_результат

IMG_4817_результат

IMG_4882_результат

IMG_4813_результат

IMG_4953_результат

IMG_4800_результат

IMG_4365_результат

IMG_4807_результат

IMG_4929_результат

IMG_4776_результат

IMG_5406_результат

IMG_5443_результат