Україна U18 з Шерстюком в основі перемогла збірну Туреччини

Сьогодні у Хорватії завершився міжнародний товариський турнір за участі юнацької збірної України U18, яку представляли 17-річні гравці «Металіста» Єгор Шерстюк та Ілля Грищенко.

В заключному матчі турніру українці здобули перемогу над збірною Туреччини U18 (1:0). Єгор Шерстюк вийшов у стартовому складі на позиції центрального захисника та зіграв весь матч.

Вихованець «Металіста» продемонстрував надзвичайно впевнену гру при захисних діях й у фірмовому стилі регулярно розпочинав атаки точними довгими діагональними передачами.

Відзначимо, що наш клуб на цьому міжнародному зборі представляв також Ілля Грищенко, який вперше у кар'єрі був включений у число найкращих футболістів країни в категорії U18 та отримав можливість захищати кольори збірної. 

Вітаємо наших гравців із завершенням збору та довгоочікуваним початком короткої літньої відпустки.