У керівництві харківського «Металіста» відбулись зміни. Валерія Григу, який протягом останніх років обіймав посаду генерального директора, призначено спортивним директором клубу.
«Хочу подякувати Валерію Васильовичу, який у такий складний час узяв на себе відповідальність стати генеральним директором і впродовж чотирьох років своїми справами доводив відданість клубу й проявляв себе як професіонал найвищого рівня. Його допомога була дуже вагомою і він з честю впорався із поставленими задачами. Тепер Валерій Грига повертається до своєї улюбленої справи — спортивної частини роботи, найважливішої для будь-якого клубу, якою, я впевнений, займатиметься з усією душею», — зазначив перший віце-президент ФК «Металіст» Євгеній Красніков.
Раніше ми повідомляли, що генеральним директором ФК «Металіст» став Владислав Єманов.