
Сьогодні у Хорватії завершився міжнародний товариський турнір за участі юнацької збірної України U18, яку представляли 17-річні гравці «Металіста» Єгор Шерстюк та Ілля Грищенко.
В заключному матчі турніру українці здобули перемогу над збірною Туреччини U18 (1:0). Єгор Шерстюк вийшов у стартовому складі на позиції центрального захисника та зіграв весь матч.
Вихованець «Металіста» продемонстрував надзвичайно впевнену гру при захисних діях й у фірмовому стилі регулярно розпочинав атаки точними довгими діагональними передачами.
Відзначимо, що наш клуб на цьому міжнародному зборі представляв також Ілля Грищенко, який вперше у кар'єрі був включений у число найкращих футболістів країни в категорії U18 та отримав можливість захищати кольори збірної.
Вітаємо наших гравців із завершенням збору та довгоочікуваним початком короткої літньої відпустки.
FB.metalist.ua
TW.metalist.ua
GP.metalist.ua
YOUTUBE.metalist.ua
INSTAGRAM.metalist.ua